Knight Online ve Gündem Hakkında Herşey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aslan'a Lehmann önerisi

Aslan'a Lehmann önerisi Empty Aslan'a Lehmann önerisi

Mesaj tarafından atilla Ptsi Kas. 19, 2007 4:30 am

Galatasaray’da 4 koldan transfer çalışmaları başladı. Yönetim yine her gününü futbolcu aramak ve doğru transfer yapmak adına harcarken, ünlü bir isim de gündeme geldi. Teknik Direktör Karl Heinz Feldkamp’ın ocak ayı için "Kalede herkese güven verecek tecrübeli ve tanınmış bir isim şart" sözleri üzerine menajerler, Arsenal kalesini genç Almunia’ya kaptıran Jens Lehmann’ı G.Saray’a önerdi.

Son aylarda Arsene Wenger’den forma şansı bulamayan ve yedek kulübesinde oturmak zorunda kalan Lehmann’ın da ciddi anlamda Londra’dan ayrılmayı kafasına koyduğu ortaya çıktı. 38 yaşındaki dünyaca ünlü file bekçisinin Haziran 2008’de İngiliz
kulübü ile sözleşmesinin biteceği için bonservis maliyeti konusunda da fazla sıkıntı yaşanmayacağı ifade edildi. Yedek kalmaktan şikayetçi olduğu ve Avrupa Şampiyonası’nda Milli Takımının kalesini korumasını sağlamak amacıyla forma giyeceği bir takıma gitmek istediği ve "Teklifler alıyorum. Avrupa Şampiyonası’nda Almanya Milli Takımı kalesinde olmalıyım" dediği öğrenildi. Duisburg ve 2 Almanya 2.Ligi Kulübü’nden teklif alan Lehmann’ın sarı kırmızılı takıma gelmeyede sıcak bakacağı garanti edildi. G.Saray’ın Lehmann’ı menajeri Andreas Gross ile önümüzdeki günlerde görüşeceği belirtildi.
Çirkin hareket
Kaleci Lehmann, Almanya’nın Kıbrıs Rum Kesimi’ni 4-0 yendiği maçta taraftarlara yaptığı hareket nedeniyle eleştirilerin hedefi oldu. Taraftarların milli takım kalesini Robert Enke’ye bırakması için tezahürat yaptığı Lehmann, parmak işaretiyle tepki verdi. Alman medyası, Lehmann’ın bu görüntüsünü yayınladı. Lehmann ise "İşaret yapmadım" dedi.

19.11.2007

Aslan'a Lehmann önerisi B
Kaynak : HürriyET

AMAN GELMESİN OLMUS 40 KALECİYMİŞ
atilla
atilla
Moderatör
Moderatör

Erkek
Nereden : izMİR
Şakacımısınız : SAYILIR MI BİLMEM
Mesleğiniz : ÖGRENEN