Knight Online ve Gündem Hakkında Herşey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kararımı vermedim"

Kararımı vermedim" Empty Kararımı vermedim"

Mesaj tarafından atilla C.tesi Kas. 17, 2007 10:28 am

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, 2008 yılının Mart ayında yapılacak genel kurulda başkanlığa yeniden adaylığı için henüz kesin kararını vermediğini açıkladı.

Canaydın, kulübün resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, kulüp ikinci başkanı Semih Haznedaroğlu'nun, kendisinin başkanlığa yeniden aday olacağı şeklindeki dünkü beyanıyla ilgili şunları kaydetti:

''Çok sevgili ikinci başkanım Semih Haznedaroğlu, kendisine sorulan bir soru üzerine Mart 2008'de Galatasaray Kulübü'nün başkanlık seçimlerinde aday olmam gerektiğini ifade etmiştir. Sevgili Haznedaroğlu içinden geçen dileği ifade etmiştir.
Ancak belirtmem gerekir ki, bugün Galatasaray'da gündem maddesi olarak başkanlık seçimlerinin öne taşınmak istenmesi kesinlikle doğru değildir. Seçimlere daha 4 ay gibi uzun bir süre bulunmaktadır. Seçime girme konusunda daha kesin bir kararım bulunmadığı gibi, önümüzde çözmek için çalışmamız gereken birçok konu bulunmaktadır. Her alanda iyi giden Galatasaray Kulübü'nde seçimlerin dile getirilmesi zihinlerde karmaşa yaratmaktan başka bir anlam taşımamaktadır.
Galatasaray'ın gündeminde seçim yoktur. Sezon başında belirlediğimiz çok çalışma, birlik ve beraberlik içerisinde bu hedeflere ulaşma amacı vardır.''

17.11.2007

Kararımı vermedim" B
Kaynak : AA

var js_create_time = 1195297029;

document.write('');
atilla
atilla
Moderatör
Moderatör

Erkek
Nereden : izMİR
Şakacımısınız : SAYILIR MI BİLMEM